Pasowanie na przedszkolaka

28.09.2006 w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na „dzielnego przedszkolaka”. Imprezę zorganizowały i prowadziły Magdalena Kołodziejczak i Dorota Łuczka, którym pomagali wszyscy pracownicy przedszkola wraz z rytmikiem  p. J. Buśko– za co Im serdecznie dziękujemy.

Godzina 16.00 – p. dyrektor T. Kandulska powitała rodziców i dzieci, a potem zaczęło się….

Każda grupa musiała zdać egzamin na „dzielnego przedszkolaka”, złożyć przyrzeczenie i odcisnąć swój odcisk palca pod tekstem przyrzeczenia.

Wszystkie grupy wraz z nauczycielkami zdały egzamin na 6! Po części oficjalnej – czyli pasowaniu na „dzielnego przedszkolaka” zaproszono rodziców i dzieci do wspólnego tańca – „Kaczuchy”

Panowie woźni rozpalili ognisko – pieczono kiełbaski, jadło się pyszności przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków- za co dziękujemy.

Nasze pociechy