W kwietniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny "Kraje Unii Europejskiej" zorganizowany dla dzieci i rodziców naszej placówki. Oryginalność, pomysłowość oraz jakosć prac, które przygotowały rodziny przeszła nasze najśmiejsze oczekiwania. Wręczenie nagród odbyło się w sposób uroczysty - w obecności pani Dyrektor, zaproszonych gości. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i dyplomy. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić za oryginalnośc i pomysł - 4 prace:

• I miejsce zajęła praca o Grecji w wykonaniu Piotra wlazłego z rodziną
  • II miejsce zajęła praca o Włoszech w wykonaniu Stasia Marcinkiewicza z rodzina
  • III miejsce zajęła praca Miroam Dynis która wspólnie z tatą wykonała pracę o Francji.

Postanowiłyśmy też nagrodzic pracę Julii Gwary z rodzicami - tematyka holenderska. Po uroczystym wręczeniu nagród odbył się poczęstunek dla wszystkich gości. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.