UROCZYSTOŚĆ 45-LECIA PRACY

MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 7 W ZIELONEJ GÓRZE Termin: 20 maja 2010, godz. 16.30 (czwartek) Miejsce: Teatr Lubuski w Zielonej Górze

CZĘŚĆ I

POWITANIE I WYSTĘP 20 maja w naszym przedszkolu to wielkie święto. W tym dniu w sposób niezwykle uroczysty obchodziliśmy jubileusz pracy naszej placówki. Do tej uroczystości przygotowywaliśmy się bardzo długo - zaczęliśmy już w styczniu. W przygotowaniu uroczystości wzięli udział wszyscy pracownicy, także nauczyciele zajęć dodatkowych. Ogromną pomoc zawdzięczamy także rodzicom, którzy wspomogli nas swoją pracą, pomocą rzeczową oraz życzliwością i zrozumieniem, za co już teraz im DZIĘKUJEMY. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości - a było ich niemało! Zjawili się w teatrze byli pracownicy, absolwenci, dawne panie dyrektorki oraz osoby bliskie naszemu przedszkolu. Nie zabrakło również władz oświatowych i miejskich, dyrektorów innych przedszkoli oraz - a może przede wszystkim - rodziców. Wszystkich gości wspólnie z Teresą Kandulska witał nasz przewodniczący Rady Rodziców  pan Mariusz Rudnicki, a także pracownicy najdłużej zatrudnieni w placówce - pani Krystyna Brychcy- nasza pani kucharka oraz pani Czesława Piszczek - intendentka.  Podczas uroczystości obecne były również media - telewizja ODRA oraz TVP Gorzów.

Po uroczystym powitaniu oraz przedstawionej prezentacji rozpoczął się występ dzieci. Nasi wspaniali aktorzy wypadli znakomicie - owacje - na stojaco były wystarczającym dowodem dobrze wykonanej pracy. Nasz gosć specjalny - pan Andrzej Huszcza stanowił doskonałą atrakcję podczas finałowej piosenki. Również szenariusz przedstawienia - autorstwa całego grona pedagogicznego oraz reżyseria - Magdaleny Kołodziejczak zostały docenione gromkimi brawami.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z występu.

CZĘŚĆ II Oficjalne listy, wystąpienia

Po skończonym występie dzieci i nauczycieli głos zabrali pracownicy, dziekując pani Dyrektor za współpracę, a następnie rodzice, składając na rece dyrekcji kosz kwiatów dla całego grona pedagogicznego. Podziękowania złozyły także nasze byłe panie dyrektorki.  Gratulacje przekazał też Lubuski Kurator Oświaty oraz wiceprezydent miasta zielona Góra pani Wioletta Haręźlak wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty panem Jerzym Gawłem. Bardzo miłym akcentem tego wystąpienia było wręczenie nagród dla mgr Magdaleny Kołodziejczak, pani Barbarze Lesiak oraz Krystynie Brychcy, w dowód uznania za pracę na rzecz placówki. Nagrodę otrzymałą również pani Dyrektor.

CZĘŚĆ IIIPoczęstunek, wspólne rozmowy, wpisy do księgi pamiątkowej

Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na poczęstunek, wspólne rozmowy. Wielu chętnych zaglądało również do naszego kącika historii i wystawionych w nim kronik i albumów. Uczestnicy wpisywali się także do księgi pamiatkowej. a zatem....  za 5 lat spotkamy się ponownie......