Dnia 19.11.2014 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Zielona Góra - moje miasto", którego koordynatorką była pani mgr Magdalena Kołodziejczak. Po uroczystym przywitaniu przez panią dyrektor przedszkola mgr Teresę Kandulską wszystkich naszych przedszkolaków oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 6, rozdanie nagród i dyplomów poprzedziły występy dzieci, które zaprezentowały program dotyczący Zielonej Góry. Tematykę naszego miast przybliżyły tańce lubuskie, przedstawienie teatralne legendy o Zielonej Górze autorstwa mgr Emilii Gałeckiej, piosenka oraz wiersz o Zielonej Górze. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Po części oficjalnej nastąpił poczęstunek, któremu towarzyszyła wspólna zabawa i rozmowy. Konkurs ten był nie tylko doskonałą okazją do pogłębienie wiedzy o naszym mieście ale również był jednym ze sposobów współpracy między naszym przedszkolem a Szkołą Podstawową nr 6.