Z kart historii

 

  Z kart historii

Przedszkole rozpoczęło swoją  działalność w roku 1966. Pierwsza pani dyrektor Janina Szura doprowadziła do budowy basenu na świeżym powietrzu, w którym doskonale bawiły się i uczyły pływać dzieci. Dzięki jej staraniom rozbudowano także salę gimnastyczną.

Pani mgr Maria Garbowska przez kolejne lata dyrektor naszego przedszkola doprowadziła do rozbudowy przedszkola o kolejne oddziały a także przejęcia przez placówkę willi - budynku filialnego siódemki.  Niestety – z przyczyn organizacyjnych budynek główny przedszkola powrócił z powrotem do rąk miasta.

Budynek, w którym mieści się obecnie Przedszkole Nr 7 znajduje się pod troskliwą opieką i kontrolą obecnej p. dyrektor, mgr Teresy Kandulskiej. Jest on wyremontowany, zakupione są nowe meble i wykładziny.

17 listopada 2005 obchodziliśmy jubileusz pracy naszej placówki. Zaproszono wielu gości -  byłych i obecnych absolwentów, nauczycieli, poprzednich dyrektorów, także sponsorów i przyjaciół „siódemki”.

Wszystkim gościom a także artystom – dzieciom , które zaprezentowały swoje umiejętności – dziękujemy!basenu na świeżym powietrzu, w które zaprezentowały swoje umiejętności – dziękujemy!

                                                          

                                      

Nasze 40-lecie

Z kart naszej historii