Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu dzieci miały możliwość robienia tego, co naprawdę lubią. I tak - Biedronki i Misie zostały zaproszone na seans filmowy w przedszkolnym kinie "Siódemka". Dodatkiem do bajki był świeży i jeszcze ciepły popcorn. Krasnoludki postanowiły, że w tym dniu będą po prostu bawiły się przyniesionymi przez siebie zabawkami i z proponowanych przez panią Dorotkę innych form wybrały właśnie zabawę. Wietrzyki najlepiej bawią się z wykorzystaniem rekwizytów. Nie zabrakło też u nich malowania twarzy i wspólnych gier. Na koniec wszystkie dzie4ci wzięły udział w dyskotece. Było wesoło, kolorowo i głośno. Na koniec pani Dyrektor miała dla dzieci niespodziankę - słodkie batoniki.