Naszym celem jest wszechstronny rozwój dziecka, dlatego też od września 2001 roku poszerzyliśmy zakres naszej oferty – jako jedyni w Zielonej Górze za zgodą Rady Miejskiej i Zarządu Miasta wprowadziliśmy oddział dla dzieci z odmiennym żywieniem (alergie pokarmowe). W tym celu zatrudniony został dietetyk czuwający nad prawidłowym żywieniem dzieci i zmodyfikowano w miarę możliwości kuchnię. W razie potrzeby ułatwiamy na życzenie rodziców kontakt z lekarzem alergologiem w formie wybranej przez w/w. Od roku 2004 współpracujemy z przychodnią „Aldemed”.

WIZJA NASZEGO PRZEDSZKOLA BRZMI:

Jesteśmy przedszkolem bezpiecznym, przyjaznym dla dzieci i rodziców oraz nauczycieli. Wspólnie pracujemy na d rozwijaniem możliwości tkwiących w dzieciach tak, by w przyszłości odpowiedzialnie i pewnie kroczyły dalszą drogą.